Konkurs TWIERDZA PRZEMYŚL - kolejna edycja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

21 lutego 2018

Archiwum Państwowe w Przemyślu, jako współorganizator konkursu historycznego TWIERDZA PRZEMYŚl, zaprasza do udziału w lekcjach archiwalnych poświęconych tej tematyce.  Konkurs, jak co roku, skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i oddzialów gimanzjalnych, a jego głównym organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie szkoły http://www.sp15.eu/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=82. Termin nadsyłania karty zgłoszenia upływa 23 lutego br. Eliminacje indywidualne w formie testu odbęda się 13 marca br. w Szkole Podstawowej nr 15 w Przemyślu, zaś na finał 20 marca br. do swojej siedziby zaprasza Przemyska Biblioteka Publiczna.

Do udziału w konkursie zapraszają: Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu, Przemyska Biblioteka Publiczna, Archiwum Państwowe w Przemyślu, Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Przemyślu.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli: Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego - Jerzy Cypryś, Prezydent Miasta Przemyśla - Robert Choma, Starosta Powiatu Przemyskiego - Jan Pączek, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Nauk - Waldemar Wiglusz, Dowódca Pd-Wsch. Okręgu Związku Strzeleckiego "Strzelec" im. Józefa Piłsudskiego - Marek Strączek

Patronat medialny: Nasz Przemyśl, Podkarpacka Historia, Radio Via

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-02-21
Data publikacji:2018-02-21
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Agnieszka Bobowska-Hryniewicz
Liczba odwiedzin:977